Дерева Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Яблуня

  Яблуня - основна і найдавніша плодова культура, налічує понад 10 тисяч сортів різних за зимостійкістю, величині плодів, формою, забарвленням і терміном дозрівання.
  Незламне бажання будь-якого садівника - обов'язково посадити яблуню, де б не знаходилась його садова ділянка.
  Ми пропонуємо широкий вибір саджанців вітчизняних і зарубіжних сортів адаптованих до наших кліматичних умов.

 • Персик

  Саджанці персика - це найніжніша з культивованих в нашій зоні плодових порід, вони потребують затишного і теплого місця розташування на Вашій садибі. Персику необхідний більш легкий, поживний, з вмістом вапна і достатньою вологістю грунт.
  Під час цвітіння, квіти персика більш морозостійкі, ніж у абрикоса. Дерева персика дуже щедрі на врожай.
  В каталозі надані найпопулярніші і зарекомендувавші себе сорти з докладним описом культур, що допоможе Вам зробити покупку саджанців персика відповідно вимогам. 

 • Груша

  Груша - ці стрункі дерева з красивими листям і ефектними плодами нікого не залишають байдужими. Всі без винятку сорти груш дуже люблять світло, тому саджанці груші потрібно садити так, щоб дерева отримували достатньо сонячного світла, щоб отримати хороший урожай. По валовому виробництву культура груші займає сьогодні сьоме місце в світі. Плоди груші містять багато поживних речовин, цінні в дієтичному і лікувальному відношенні, відрізняються великою врожайністю.

 • Абрикос

  Абрикосові сади - це і красиво, і смачно, і вигідно, і корисно. Гармонійний смак і аромат цих плодів надають їм особливої ​​популярності. З таких фруктів виходять відмінні компоти, варення, джеми. Абрикоси містять дуже велику кількість вітамінів А і С.

 • Черешня

  Черешня поширюється по всій території Україні. Плоди черешні смачні та корисні дітям, а також людям, що мають хвороби серця, для яких черешневий сезон - не тільки час приємної насолоди, а й можливість відновити своє здоров'я. 
  Придбати саджанці черешні добірних та родючих сортів Вам допоможе наш каталог
  Купуючи саджанці з добре розвиненою кореневою системою Ви з легкістю створите сад своєї мрії! 

 • Слива

  Що стосується сливи, то на території України ця культура була широко поширена ще в Київській Русі. До цих пір слива - одне з основних фруктових дерев в будь-якому приватному саду.
  Слива - дуже цінна плодова культура, відрізняється швидкоплідністю, врожайністю, має високі харчові та технологічні властивості.
  Саджанці сливи не відрізняються особливою вимогливістю, але все ж люблять теплі, сонячні і незатемнені місця. В глухих, бідних світлом місцях слива погано родить, плоди сливи стають бідні на цукор і гниють на дереві.

 • Вишня

  Вишня - культура дуже поширена на всій теріторії України, і не тільки. Саджанці вишні скороплідні, плоди мають дуже хороші смакові якості, містять комплекс вітамінів, які позитивно діють на людський організм. 
  Вишня - дерево середніх або великих розмірів, не вимогливе до грунту, віддає перевагу легкому піщаному та пухкому грунту, з достатньою вологістю.
  В каталозі представлені всі популярні і найбільш стійкі сорти саджанців вишні, ознайомившись з якими Ви легко підберете культуру за смаком.

 • Фундук