Шланги Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Крапельні стрічки

  На сьогоднішній день основним і найпоширенішим елементом систем крапельного поливу є крапельна стрічка. Це обумовлено невеликими витратами по її монтажу і експлуатації, як на вже існуючих, так і нових ділянках. Незважаючи на низьку вартість і простоту монтажу, дана система дозволяє проводити рівномірний полив безпосередньо прикореневої зони рослин. Це дає можливість значно підвищити врожайність навіть без застосування добрив.

  Ми пропонуємо два види крапельної стрічки: еміттерную 3D Tube з вбудованими крапельницями і щілинну Blue Line. Розглянемо особливості кожного типу окремо:

  3D Tube

  Оригінальна структура фільтра 3D запобігає забрудненню крапельниць і збільшує їх термін служби Краще застосовувати на великих площах завдяки високій однорідності поливу навіть на великій довжині Виготовляється з ПВХ високої якості, стійкого до хімічних і органічних сполук, добрив і ультрафіолетового випромінювання Система самоочищення. Велика пропускна здатність.

  Blue Line

  Оптимальна для невеликих ділянок Працює навіть при невисокому тиску з ємності при відсутності централізованого водопостачання Застосовується як на відкритому грунті, так і в теплицях Фільтруючий лабіринт розташований по всій довжині стрічки. Менш примхлива до якості використовуваної води Стійка до УФ випромінювання.

 • Крапельні трубки

  В даний час крапельна трубка є найпопулярнішим рішенням для створення систем зрошення рослин завдяки своїй простоті використання, універсальності і економічності. При правильному підборі комплектуючих для трубки крапельного поливу ця система однаково добре підійде як для великих фермерських господарств, так і для невеликих присадибних ділянок для вирощування різноманітних видів рослин.   

  Крапельна трубка довговічна і зносостійка, виготовлена ​​з міцного еластічнго ПВХ, стійка до впливу хімічних і органічних добрив, захищена від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання. Наша компанія пропонує кілька варіантів трубки з товщиною стінки від 0,9 до 1,3 мм. Крапельна трубка для поливу буває як з вбудованими крапельницями, так і з улаштуванням (сліпа трубка). Крапельна трубка з вбудованими емітерами використовується для поливу і внесення добрив на відкритому грунті і в теплицях при вирощуванні овочевих, ягідних культур, коренеплодів. Її перевагою, в порівнянні з крапельної стрічкою, є тривалий термін експлуатації до 5-6 років і більше. Сліпа крапельна трубка передбачає використання в комбінації з садовими крапельницями, коли є необхідність організації зрошення рослин знаходяться на різній, якій відстані один від одного. Оптимально застосування для невеликих садів, чагарників, часто використовується в ландшафтному дизайні.   

  Ви завжди можете обговорити технічні питання з нашими консультантами і скласти замовлення на потрібні комплектуючі. Протягом декількох днів Ви отримаєте все необхідне для установки і використання крапельної трубки, а разом з цим і ряд незаперечних переваг, які дає система крапельного поливу:

  • Скорочення на 40-60% кількості використовуваної для поливу води;

  • Рівномірний зрошення в зоні росту рослини;

  • Можливість поливу навіть при відсутності централізованого водопостачання з ємності на висоті від 2 метрів;

  • Зменшення росту бур'янів і розвитку грибкових захворювань;

  • Збереження оптимального рівня вологості і структури грунту в прикореневій зоні;

  • Можливість внесення різних видів водорозчинних добрив в строго необхідній кількості;

  • Як результат більш раннє дозрівання і підвищення врожайності в середньому на 40%.