Крапельні стрічки

На сьогоднішній день основним і найпоширенішим елементом систем крапельного поливу є крапельна стрічка. Це обумовлено невеликими витратами по її монтажу і експлуатації, як на вже існуючих, так і нових ділянках. Незважаючи на низьку вартість і простоту монтажу, дана система дозволяє проводити рівномірний полив безпосередньо прикореневої зони росл...

На сьогоднішній день основним і найпоширенішим елементом систем крапельного поливу є крапельна стрічка. Це обумовлено невеликими витратами по її монтажу і експлуатації, як на вже існуючих, так і нових ділянках. Незважаючи на низьку вартість і простоту монтажу, дана система дозволяє проводити рівномірний полив безпосередньо прикореневої зони рослин. Це дає можливість значно підвищити врожайність навіть без застосування добрив.

Ми пропонуємо два види крапельної стрічки: еміттерную 3D Tube з вбудованими крапельницями і щілинну Blue Line. Розглянемо особливості кожного типу окремо:

3D Tube

Оригінальна структура фільтра 3D запобігає забрудненню крапельниць і збільшує їх термін служби Краще застосовувати на великих площах завдяки високій однорідності поливу навіть на великій довжині Виготовляється з ПВХ високої якості, стійкого до хімічних і органічних сполук, добрив і ультрафіолетового випромінювання Система самоочищення. Велика пропускна здатність.

Blue Line

Оптимальна для невеликих ділянок Працює навіть при невисокому тиску з ємності при відсутності централізованого водопостачання Застосовується як на відкритому грунті, так і в теплицях Фільтруючий лабіринт розташований по всій довжині стрічки. Менш примхлива до якості використовуваної води Стійка до УФ випромінювання.

Докладніше

Крапельні стрічки Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів