Крапельні трубки

В даний час крапельна трубка є найпопулярнішим рішенням для створення систем зрошення рослин завдяки своїй простоті використання, універсальності і економічності. При правильному підборі комплектуючих для трубки крапельного поливу ця система однаково добре підійде як для великих фермерських господарств, так і для невеликих присадибних ділянок дл...

В даний час крапельна трубка є найпопулярнішим рішенням для створення систем зрошення рослин завдяки своїй простоті використання, універсальності і економічності. При правильному підборі комплектуючих для трубки крапельного поливу ця система однаково добре підійде як для великих фермерських господарств, так і для невеликих присадибних ділянок для вирощування різноманітних видів рослин.   

Крапельна трубка довговічна і зносостійка, виготовлена ​​з міцного еластічнго ПВХ, стійка до впливу хімічних і органічних добрив, захищена від руйнівного впливу ультрафіолетового випромінювання. Наша компанія пропонує кілька варіантів трубки з товщиною стінки від 0,9 до 1,3 мм. Крапельна трубка для поливу буває як з вбудованими крапельницями, так і з улаштуванням (сліпа трубка). Крапельна трубка з вбудованими емітерами використовується для поливу і внесення добрив на відкритому грунті і в теплицях при вирощуванні овочевих, ягідних культур, коренеплодів. Її перевагою, в порівнянні з крапельної стрічкою, є тривалий термін експлуатації до 5-6 років і більше. Сліпа крапельна трубка передбачає використання в комбінації з садовими крапельницями, коли є необхідність організації зрошення рослин знаходяться на різній, якій відстані один від одного. Оптимально застосування для невеликих садів, чагарників, часто використовується в ландшафтному дизайні.   

Ви завжди можете обговорити технічні питання з нашими консультантами і скласти замовлення на потрібні комплектуючі. Протягом декількох днів Ви отримаєте все необхідне для установки і використання крапельної трубки, а разом з цим і ряд незаперечних переваг, які дає система крапельного поливу:

  • Скорочення на 40-60% кількості використовуваної для поливу води;

  • Рівномірний зрошення в зоні росту рослини;

  • Можливість поливу навіть при відсутності централізованого водопостачання з ємності на висоті від 2 метрів;

  • Зменшення росту бур'янів і розвитку грибкових захворювань;

  • Збереження оптимального рівня вологості і структури грунту в прикореневій зоні;

  • Можливість внесення різних видів водорозчинних добрив в строго необхідній кількості;

  • Як результат більш раннє дозрівання і підвищення врожайності в середньому на 40%.

Докладніше

Крапельні трубки Товарів у наявності: 2

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів