Побілка дерев

 

Побілка дерев - це не тільки декоративний акт, а й спосіб захистити кору. Побілка оберігає від опіків, захищає від перепадів температур, комах і шкідників. І білити варто як дорослі дерева, так і молоді.

     Основна перевага побілки - захист дерев від сонячних променів в зимовий і ранній весняний період. Підвищення температури стовбура до 9-1...

 

Побілка дерев - це не тільки декоративний акт, а й спосіб захистити кору. Побілка оберігає від опіків, захищає від перепадів температур, комах і шкідників. І білити варто як дорослі дерева, так і молоді.

     Основна перевага побілки - захист дерев від сонячних променів в зимовий і ранній весняний період. Підвищення температури стовбура до 9-11 градусів пробуджує рослину, роблячи її тканини менш стійкими до морозу. Звичайна побілка не вбиває хвороботворні гриби, проте існують варіанти з додаванням залізного і мідного купоросу.

     Найбільш ефективна побілка, проведена восени, в жовтні-листопаді. Саме вона допоможе захистити дерева під час зимових коливань температур. Весняна побілка значно поступається за корисністю і застосовується в першу чергу для декоративних і лікувальних цілей. Білити потрібно не тільки стовбур, але і основу скелетних гілок приблизно до рівня 1,5-1,7 м над землею. Якщо дерево молоде, то побілку наносять до місць розгалуження. Робити це потрібно обов'язково в суху погоду, ретельно і без пропусків.

Залишилося тільки обрати поміж побілкою та фарбою. Обидва варіанти мають свої переваги і недоліки. Садові фарби довше зберігають свої світловідбиваючі властивості, дозволяючи проводити роботи тільки 1 раз в рік. Глиняну і вапняну побілку доведеться наносити другий раз навесні (в кінці лютого або на початку березня). Кора при такій побілки краще «дихає», що особливо важливо для молодих рослин. Сполучні речовини, такі як глина, дозволяють суміші краще прилипати і огортати щілини.

У інтернет-магазині "ТД Чіполліно" Ви можете знайти готові суміші для побілки дерев  з різними сполучними компонентами.

Докладніше

Побілка дерев Немає жодного товару в цій категорії.