Подрібнювачі

Домовласники повною мірою набувають обладнання для підтримки презентабельного вигляду газону, саду та околиці. Якщо у Вас багато дерев у саду, Ви безумовно відчуваєте незручність від падаючих листя і гілок , що відбувається в кінці сезону. Купуйте садовий подрібнювач і Ви вирішите цю проблему. Ціль інструменту - подрібнити листя або дрібні гілки...

Домовласники повною мірою набувають обладнання для підтримки презентабельного вигляду газону, саду та околиці. Якщо у Вас багато дерев у саду, Ви безумовно відчуваєте незручність від падаючих листя і гілок , що відбувається в кінці сезону. Купуйте садовий подрібнювач і Ви вирішите цю проблему. Ціль інструменту - подрібнити листя або дрібні гілки з Вашого саду і газону, та зробити вам основу для добрива. Як тільки це садове сміття потрапляє в пристрій , блок зі спеціальними ножами впорається з ним. Діаметр гілок може бути до 4,5 см.

Садові подрібнювачі позбавлять садівника від проблеми об'ємних садових відходів, суттєво зменшуючи їх під час подрібнення. Інструменти подрібнять будь-який органічний матеріал, що піддається перегниванню . Наприклад : листя, квіти, трава, стебла, обрізки дерев, кущів, зеленої огорожі. Малошумні електричні моделі з легкістю подрібнять як м'який органічний матеріал, так і гілки. .

Особливості садового подрібнювача:

· Надміцні ножі

· Безшумна робота

· Простота і безпека в експлуатації

· Невелика вага

· Висока якість

В нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати електричні садові подрібнювачі з безкоштовною доставкою , гарантією та за відмінною ціною. 

Докладніше

Подрібнювачі Немає жодного товару в цій категорії.