Двигуни

     Сучасні малогабаритні двигуни завоювали велику довіру і визнання споживачів, як потужні і високонадійні силові установки, які можна застосовувати для самих різних цілей (установка на мотоблоки, культиватори, мотопомпи, генератори). Велика частина двигунів йде з повітряним фільтром тонкого і грубого очищення. Також вони можуть комплектуватис...

     Сучасні малогабаритні двигуни завоювали велику довіру і визнання споживачів, як потужні і високонадійні силові установки, які можна застосовувати для самих різних цілей (установка на мотоблоки, культиватори, мотопомпи, генератори). Велика частина двигунів йде з повітряним фільтром тонкого і грубого очищення. Також вони можуть комплектуватися повітряним фільтром в масляній ванні - ефективно для умов з високою запиленістю .

     Якщо Ви вирішили купити двигун на культиватор або для мотоблока - головне для Вас , щоб установка впевнено працювала, не даючи збоїв протягом довгих років експлуатації. Для Вас важлива якість, міцність складових деталей і надійність в будь-яких умовах. Саме вищепереліченими вимогами володіють дизельні двигуни,  які можна купити в нашому магазині. Високий ККД, надійні, з підвищеним моторесурсом, здатні витримувати великі обсяги робіт.

     Бензинові двигуни вже сьогодні складають серйозну конкуренцію всесвітньовідомим виробникам. Судіть самі - високонадійний і якісний двигун загального призначення з набором значних характеристик і робочих показників, сконструйований за запатентованим технологіям HONDA, з гарантією, сервісом, наявністю необхідних запчастин, безкоштовною доставкою і за відмінною ціною.

     Ви можете в будь-який час купити бензиновий або дизельний двигун в нашому інтернет -магазині з дотриманням всіх вищеперелічених умов, зателефонувавши нам або оформивши замовлення.

Докладніше

Двигуни Немає жодного товару в цій категорії.