Катки

     Садовий каток - пристрій для вирівнювання газонов, землі на ділянці, для накриття насіння шаром грунту, а також як важливий інструмент садового господарства. Каток часто наповнюється водою або піском, щоб збільшити його масу. Залежно від складності і інтенсивності використання, катки садові виготовляються з декількох матеріалів (метал, плас...

     Садовий каток - пристрій для вирівнювання газонов, землі на ділянці, для накриття насіння шаром грунту, а також як важливий інструмент садового господарства. Каток часто наповнюється водою або піском, щоб збільшити його масу. Залежно від складності і інтенсивності використання, катки садові виготовляються з декількох матеріалів (метал, пластик). Як можна вибрати садовий каток, щоб він підходив вам?

     Для початку треба визначитися, що саме ви хочете досягти, яке призначення садового катка:

- Приємний зовнішній вигляд газону.

- Густий рост трави на газоні.

- Рівна земля на ділянці.

- Формування садових доріжок і формування ландшафтного дизайну.

     Ці роботи можна виконати і одним пристроєм, але підхід і принцип використання буде злегка відрізняться. Наприклад, якщо ви домагаєтеся густого зростання, то вам крім самих робіт з катком ще треба купити власне траву, яка дає товсті листи. Не кожна трава підійде і в цьому буде не проблема самого катка. Наприклад, якщо ви хочете зробити акуратних ландшафтний дизайн, то вам треба буде катати катком по великій площі і знадобиться багато сил. Якщо ви розраховуєте самостійно справлятися із завданнями, то підбирайте моделі, які не важать багато. Наші садові катки як раз створені для приватного індивідуального господарства, де працювати з ними може і людина похилого віку, але любитель квітів і живих рослин. Наприклад, якщо ви збираєтеся рівняти землю на невеликій ділянці, то вам треба буде наповнювати його водою або піском, а для цього у нього повинна бути можливість подібного наповнення і корпус повинен бути повністю герметичним.

     Ще одна важлива деталь. Перед тим як купити садовий каток, уточніть у менеджера, який догляд потрібен за ним. Адже земля і грунт відрізняється від регіону до регіону і родючий грунт має свої показниками, а глинистий-суглинний грунт може бути з камінням, щебенем та іншими «сюрпризами». Це важливо, тому що при пошкодженні корпусу ви не зможете його наповнювати речовинами, які створюють додаткову вагу, а це зменшить ваші можливості. А наша компанія зацікавлена ​​в тому, щоб ви отримували максимум від покупки садового катка, і користувалися їм собі в задоволення якомога довше.

Якщо у вас залишилися питання з приводу катка для землі - задавайте їх нашим менеджерам.

Докладніше

Катки Немає жодного товару в цій категорії.