Цибуля  Штуттгартер Різен Збільшити для перегляду

Цибуля Штуттгартер Різен (Голландія)

Новий товар

Вага: 100г

 

Вигляд та смак:  Плоский лук. Цибулина середнього розміру, золотисто-коричневого кольору. Смак – гострий 
Стиглість, врожайність: Термін дозрівання – середньоранній; урожай 3,5 кг/кв.м. 
Стрілкування: Сорт стійкий до стрілкування і помилкової та борошнистої роси 
Використання: Універсальне 
Зберігання: Відмінна лежкість 
Цінність: Цінується за відмінне зберігання та товарні властвості.

Детальніше

Наразі товар відсутній

9,50 ГРН

Інформація

Агротехнологія

     Посівом цибулі-сіянки необхідно займатися вже з початку травня. Запізнюватися з цим процесом не рекомендується. При ранніх термінах посадки інтенсивно розвивається коренева система, що допоможе дружним сходам і гарному врожаю. Проростання коренів уже відбувається при температурі грунту 4-5 С. Схема посадки цибулі-сіянки:  відстань в ряду 10 см, між рядами така ж відстань. Глибина загортання 4-6 см від дна борозенки. Цибулини ставлять строго денцем вниз.

     У травні вологи в грунті достатньо, тому цибулю можна не поливати. Надалі рекомендується поливати не частіше ніж 4-6 разів на місяць. Краще поливати рідко, але рясно, щоб грунт промочити на глибину 15-20 см.

     За зовнішнім виглядом рослин можна визначити необхідність підживлення. При азотному голодуванні затримується зростання, листя укорочені, блідо-зелені, з почервонілими верхівками. При нестачі калію листя передчасно старіють, верхівки їх набувають сірувато-або солом'яно-жовтий колір. При фосфорному голодуванні рослини ослаблені, верхівки найстарішого листя в'януть, чорніють і відмирають. Цибулю-ріпку  останній раз поливають - 15-20 липня. Як тільки сформується цибулина і почнеться вилягання листя, слід припинити рихлити і поливати цибулю, щоб цибулини добре дозріли.

Хвороби цибулі

     Найпоширеніша проблема - борошниста роса, пероноспороз. Хороші результати в боротьбі з хворобами дає використання фунгіцидів для захисту від широкого спектру хвороб, наприклад ЧЕМПІОН або АКРОБАТ МЦ, які ефективно захищають рослину від хвороб.

     Для підвищення ефекту необхідно додавати прилипач (рекомендуємо прилипач МАЧО - який забезпечує утворення однорідної плівки і зменшує стікання робочого розчину з поверхні листя). Істотним фактором зниження рівня хвороб є сівозміна. При її недотриманні такі хвороби, як біла гниль, на багато років може вивести поля з обороту по вирощуванню цибулі.